Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
Mobil Sohbete Bağlan
play store app store

Üniversiteler Fuhuş Evleridir Diyen Prof.Ebubekir Safuoğlu

Üniversiteler Fuhuş Evleridir Diyen Prof.Ebubekir Safuoğlu

Sakarya Üniversitesi Görüntülü Sohbet, Kocaeli Üniversitesi Bölümleri ve Puanları. Sakarya Sohbet Odalarında İzmit, Kocaeli, Körfez, Dilovası, Kartepe, Başiskele Gibi Bir Çok İlçeden Sohbete Katınlan Kızlar Bayanlar ve Erkekler ile Tanışma İmkanı Bulacaksınız. Komşu İlimiz Olan Megakent İstanbul Merkez ve İstanbul İlçelerinden de Sohbet Chat Sitemize Katılan Çok Erkek Kız Bayan Kadın Arkadaşlarla Chat Yapma İmkanı da Bulacaksınız.

Sakarya, İstanbul, Bursa, Kocaeli, Yalova, Bolu, Düzce İllerinden Kızlarla Tanış Görüntülü Sohbet Etmek İçin. Sakarya Görüntülü Sohbet, Kocaeli Kameralı Sohbet, İstanbul Sesli Chat Siteleri İstanbul Canlı Görüntülü Sohbet, Kocaeli Kameralı Sohbet, İzmit Görüntülü Chat Odaları, Sakarya Sohbet.

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ KIZLARI KAMERALI SOHBET

Kocaeli Üniversitesi Görüntülü Sohbet, Sakarya Üniversitesi Kızlarla Kameralı Sohbet, Adapazarı Chat Sohbet Odaları. Üniversite Kampüs Sohbet Odaları.

Üniversiteler fuhuş evleri” diyen Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu hakkında, Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığınca resen soruşturma açıldı.

Sofuoğlu hakkındaki soruşturmanın ”halkın bir kesimini, sosyal sınıf, ırk, din, mezhep, cinsiyet veya bölge farklılığına dayanarak alenen aşağılama” suçundan olduğu öğrenildi.

YÖK BAŞKANI SARAÇ: KABUL EDİLEMEZ

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç da Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şunları kaydetti: “Sakarya Üniversitesindeki bir öğretim üyesinin katıldığı bir televizyon programında üniversitelerimiz hakkında sarf etmiş olduğu ve kamuoyunun haklı olarak büyük tepkisini çeken ifadelere dair üniversitesince işlem başlatılmıştır. Evlatlarımızın okuduğu üniversitelerimizin, zikretmeye bile hicap duyduğumuz mekanlara benzetilmesi ve çok çirkin ifadelerin kullanılması asla kabul edilemez. Bu vesile ile akademik ifade özgürlüğünün yanlış anlaşılmaması ve hocalarımızın milletimizin değerlerine ve hassas olduğu konulara ve kavramlara dair konuşurken son derece dikkatli olmaları gerektiğini belirtmek isteriz.”

EMEK GENÇLİĞİ: ÜNİVERSİTEDEN DERHAL İHRAÇ EDİLMELİ

Sakarya Emek Gençliği, Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu’nun emsal oluşturması adına bütün ünvanlarının alınarak üniversiteden derhal ihraç edilmesini istedi.

NE OLMUŞTU?

Akit TV’de yayınlanan Sabri Balaman’ın sunduğu “Derin Kutu” adlı programda, Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu, Z kuşağı hakkında konuşurken üniversitedeki derslere katılımın düşük olduğunu söyledi.

Bir dönem AKP’den milletvekili aday adayı da olan Sofuoğlu konuşmasının devamında üniversiteler için “Sayın Cumhurbaşkanımız da vurguladı. Neredeyse fuhuş evleri” ifadelerini kullandı. Stüdyodaki konuklar ise Sofuoğlu’na sözlerine “Hocam yapmayın. Biraz ağır oldu” karşılığını verdi. Sofuoğlu ise bunun üzerine “Gelin ben sizi gezdireyim. Siz nerede yaşıyorsunuz” ifadesini kullandı.

Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan sosyal medya hesabından konu ile ilgili açıklamada bulundu. Rektör Savaşan, “Üniversitemiz Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu’nun ulusal bir kanalda yapmış olduğu açıklamaların kabul edilmesi ve hoş görülmesi hiçbir şekilde mümkün değildir. Söz konusu konuşma ile ilgili gerekli işlemler yapılacaktır” dedi.

RTÜK’ün CHP kontenjanından seçilen üyesi İlhan Taşcı, Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu’nun Akit Tv’de üniversiteler için “fuhuş evleri” sözlerinden dolayı izleme raporu hazırlanarak, üst kurul gündemine getirilmesi için RTÜK Başkanlığına başvurdu.

Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan sosyal medya hesabından “Üniversitemiz Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu’nun ulusal bir kanalda yapmış olduğu açıklamaların kabul edilmesi ve hoş görülmesi hiçbir şekilde mümkün değildir. Söz konusu konuşma ile ilgili gerekli işlemler yapılacaktır” dedi.

ESohbetim.com Kameralı Sesli Mobil Sohbet, Görüntülü Chat,

ESohbetim 39 okunma
Cevap bırakın
alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50