Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
Mobil Sohbete Bağlan
play store app store

Son Dakika Deprem Haberleri, Depremde Hayatını Kaybedenler

Son Dakika Deprem Haberleri, Depremde Hayatını Kaybedenler

Deprem son dakika haberleri. Kahramanmaraş Pazarcık ve Elbistan merkezli iki yıkıcı deprem Türkiye’yi yasa boğdu. Osmaniye, Kilis, Şanlıurfa, Gaziantep, Diyarbakır, Adıyaman, Hatay, Adana, Malatya, Kahramanmaraş’ta büyük yıkıma neden olan Kahramanmaraş depreminde ölü ve yaralı sayıları AFAD tarafından açıklanıyor. İşte, Kahramanmaraş depremi ölü ve yaralı sayısı son durum..

6 ŞUBAT DEPREMİNDE HAYATINI KAYBEDENLERİ SAYISI İSİMLERİ KİMLİKLERİ

Deprem ölü sayısı ve yaralı sayısı güncellenmeye devam ediyor. 6 Şubat Pazartesi günü Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüklerindeki iki deprem 10 ilde yıkıma neden oldu.  Osmaniye, Kilis, Şanlıurfa, Gaziantep, Diyarbakır, Adıyaman, Hatay, Adana, Malatya, Kahramanmaraş’ı vuran depremin 10.gününde de arama kurtarma çalışmaları sürüyor. Tüm Türkiye’yi yasa boğan Kahramanmaraş depremi ölü sayısı ve yaralı sayısı AFAD tarafından yapılan son dakika açıklamasının ardından netleşiyor. İşte, Kahramanmaraş depremi son dakika gelişmeleri ve deprem ölü sayısı, yaralı sayısı… İstanbul son dakika deprem haberleri, son dakika haberler.

 

ESohbetim Kameralı Sesli Mobil Görüntülü Sohbet Siteleri,Kameralı Sohbet, Sesli Chat, Mobil Görüntülü Sohbet Sitesi, ESohbetim Kameralı, MobilGeveze Sesli, OkeyAzram Okey, SesliHepkal Sohbet, MobilSosyete.com Sohbet Siteleri.

ESohbetim 106 okunma
Cevap bırakın
alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50