Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
Mobil Sohbete Bağlan
play store app store

Siberalem.com Ciddi Arkadaşlık

Siberalem.com Ciddi Arkadaşlık

Siberalem.com sitesi, 14 yılda yüzbinlerce çifti buluşturan Türkiye’nin ilk ve en büyük ilişki sitesi Siberalem.com, ilginç bir meslek dalı yarattı. Siberalem üyelerinin profillerini kontrol etmekle görevli editör ekibi, internette aşk ve eğlence arayan kullanıcıların keyfini kaçıracak her türlü içeriği temizleyen, çiftlerin Siberalem’in güvenilir platformunda diledikleri gibi sohbet etmesini sağlayan birer “İlişki Avcısı” olarak çalışıyorlar.

SİBERALEM.COM ARKADAŞLIK VE EVLİLİK

Türkiye’de internetten aşk arayanların sayısı hızla artarken Türkiye’nin en güvenilir ilişki sitesi Siberalem’in belkemiğini, İlişki Avcısı editörlerden oluşan Operasyon Merkezi oluşturuyor. Siberalem’in İlişki Avcıları, profillerin en doğru şekilde yansıtılması ve üyeleri rahatsız edebilecek hiçbir unsurun sistemde bulunmaması için çok titiz çalışıyorlar. Bir nevi modern çöpçatan olarak görülebilecek İlişki Avcıları, Siberalem’e üye olan herkesin en kısa zamanda kendilerine en uygun kişiye ulaşabilmesinin yolunu açıyorlar.

Kullanıcıların rahatını ve güvenliğini amaç edinen İlişki Avcıları, Siberalem’de suç unsuru oluşturan her türlü durumda, ilgili yazışmaları hızla inceliyor ve profilleri iptal ediyor. Ayrıca bu duruma maruz kalan kullanıcılara yasal süreci başlatmak için ne yapabileceklerine dair bilgi veriyorlar. Bunu yaparken kullanıcıların özel hayatına saygıyı merkeze alıyorlar ve şikâyetler dışında sohbetleri görüntüleme yetkileri bulunmuyor.

ESohbetim.com Kameralı Sesli Mobil Sohbet, Görüntülü Chat,

ESohbetim 32 okunma
Cevap bırakın
alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50