Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
Mobil Sohbete Bağlan
play store app store

Sesli Sohbet Nedir? Mobil Chat Anlamı, Görüntülü Sohbet

Sesli Sohbet Nedir? Mobil Chat Anlamı, Görüntülü Sohbet

Sesli chat ve sohbet anlamı? Canlı görüntülü sohbet, web kameraları ve özel yazılımlar aracılığıyla İnternet üzerinden gerçek zamanlı yüz yüze sohbettir. Canlı görüntülü sohbetler, özel yazılımlara sahip mobil cihazlar ve bu işlevi destekleyen öne bakan kameralar kullanılarak da gerçekleştirilebilir. Farklı coğrafi bölgelerden insanların birbirleriyle iletişim kurmasını sağlar. Gerçek zamanlı iletişim sağlamak için tam hareketli video ve ses Internet üzerinden iletilir.

Canlı Video Sohbeti açıklıyor

Canlı görüntülü sohbet, hem canlı video akışını hem de ses akışını birleştirir ve gönderen ile alıcı arasında tam çift yönlü iletişim sağlar. İşlevsellik özel yazılım yardımıyla elde edilir ve mikrofonlar, hoparlörler ve Web kameraları gibi donanımlar gerektirir. Canlı görüntülü sohbet tarafından sunulan görsel iletişim iki yönlü bir görüntülü iletişimdir ve bazen kısa mesaj da içerebilir. Görüntülü sohbetler, video telefonculuğunun bir ürünü olarak da düşünülebilir.

SESLİ SOHBET NEDİR

Sohbet Odaları, Twitter‘da bir canlı sesli sohbet etme yöntemidir. iOS ve Android İçin Twitter kullanan herkes bir Sohbet Odasına katılarak dinleyici ve …

Gorüntülü sohbet. Canlı Sohbet Nedir?Canlı Sohbet; genel anlamıyla görüntülü ve sesli sohbetin daha güncel uyarlanmasıdır. Günümüzde en çok aranan ve … Görüntülü Sohbet Canlı Chat Sohbet odaları Mobil sohbet İmkanı. Kameralı görüntülü sohbet ve konuşma. Görüntülü Sohbet Arkadaşlık sitesi Binlerce Online bayan üye hepsi canlı kameralı. Kameralı Sohbet. Arkadaşlık Sitesi.

ESohbetim.com Kameralı Sesli Mobil Sohbet, Görüntülü Chat,

 

ESohbetim 97 okunma
Cevap bırakın
alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50