Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
Mobil Sohbete Bağlan
play store app store

Meteoroloji’den Marmara Bölgesi İçin Fırtına Uyarısı

Meteoroloji’den Marmara Bölgesi İçin Fırtına Uyarısı

Meteoroloji Marmara Bölgesi İçin Fırtına Uyarısı Yaptı. Meteoroloji’nden yapılan açıklamaya göre bugün Marmara Bölgesi’nde kuvvetli ve kısa süreli fırtına bekleniyor. Rüzgarın yer yer saatte 75 kilometrelik hızla eseceği tahmin ediliyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre, ülkemizin kuzey kesimlerinin parçalı, yer yer çok bulutlu, Marmara’nın doğusu, Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları, Balıkesir’in kuzeyi, Çanakkale’nin doğusu ile Ardahan çevreleri yerel sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

esohbetim.com, mobil chat, esohbetim.net sesli sohbet, mobilgeveze.com kameralı chat, okeyazram görüntülü sohbet, seslihepkal.

SICAKLIKLAR ARTIYOR

Marmara ile Karadeniz ve Ege kıyılarında önemli bir değişiklik beklenmeyen hava sıcaklıklarının da, diğer bölgelerde artmaya devam edeceği tahmin ediliyor.

KUVVETLİ RÜZGAR UYARISI

Yapılan açıklamaya göre rüzgarın, Marmara’nın batısında kuzey ve kuzeydoğu yönlerden kuvvetli ve kısa süreli fırtına (40-60, hamlesi 75 km/saat) şeklinde eseceği tahmin edildiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması istendi.

 

ESohbetim 45 okunma
Cevap bırakın
alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50