Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
Mobil Sohbete Bağlan
play store app store

Kadınların En Çok Sevdiği Seks Pozisyonları Sansürsüz

Kadınların En Çok Sevdiği Seks Pozisyonları Sansürsüz

Kadınların En Çok Sevdiği Beğendiği Seks Pozisyonları. Erkeklerin En Çok İstediği Sevdiği Sex Pozisyonları. Seks konuşulunca hep erkekler öncelikli gibi geliyor. Oysa iyi bir cinsellik partnerinde mutlu olmasından geçiyor. Pozisyonlar konusunda kadınların bir sürü miti bulunmaktadır. Bu makalemizde kadınlara en fazla zevk veren porsiyonlardan bir kaç tanesi derlemeye çalıştık.

Seks denince akla o filmlerde gördüğümüz sahneler akla geliyor ve bizi çok heyecanlandırabiliyor. Çoğumuz bunların kurgu olduğunu unutup denemeye çalışıyoruz. Cinselliğinize renk katmak için tabii ki deneyin ancak kadınlarınızı mutlu etmek için aşağıdaki pozisyonlar kurtarıcınız olabilir.

Kadınların en sevdiği pozisyonlar tabii ki kişiden kişiye değiştiğini de aklınızdan çıkarmayın. Cinsellik sırasında ve sonrasında partnerinizi mutlu eden pozisyonu sormaktan utanmayınız.

İŞTE KADINLARIN EN ÇOK SEVDİĞİ SEKS POZİSYONLARI

1 MİSYONER POZİSYONU

Misyoner Pozisyonu

Vajinal açılarını partnerlerine göre ayarlayıp zevk noktalarını belirleyebilen kadınlar bu pozisyonda çok mutlu olmaktadırlar. Aynı zamanda göz göze temas çok fazla olduğu için partnerlerin birbiri ile olan duygusal yakınlıkları daha fazladır. Orgazm yaklaştıkça partnerin yüzündeki ifadeyi görmek çiftleri extra heyecanlandırabilir.  klitorisi uyarılmasına yardımcı olan bu pozisyon orgazma ulaşmakta da etkilidir.

 

2 BACAK OMUZA POSİZYONU

Bacak Omuza Pozisyonu

Penisin daha derine inmesine imkan veren bu pozisyon her iki taraf içinde en çok zevk veren pozisyondur. Bu teknik zevk verir ancak aslında orgazm ısınma turudur. Bu pozisyonun sonuna doğru misyoner pozisyona geçersiniz. Müthiş bir orgazm yaşayabilirsiniz. Erkegin hareket alanı fazladır ve daha aktif olur. Partnerin yüzünü görmek alınan zevki artırır.

 

3 KAŞIK POZİSYONU

Kaşık Pozisyonu

Cinsellik sırasında duygusal temasta hoşlanıyorsanız bu pozisyon tam size göredir. Bu pozisyonda gir çık yapmaktan daha ziyade penisin içerde kalması önemlidir. Birliktelik sırasında elle klitorisin uyarılması hazzı artırır. Erkeklerinde en fazla zevk aldığı pozisyon diyebiliriz.

4 KUCAK POZİSYONU

Kucak Pozisyonu

Cinsellikten çekinmeyen cesur kadınların pozisyonudur. Kontrol kadındadır. Geminin kaptanı kadın olmuştur ve dümeni istediği gibi kullanabilir. Yatak harici koltuk ya da kanepe gibi mekanlarda da denenebilir. Otur kalk yapmak yerine oturduktan sonra sağa sola kıvranmanız daha mutlu olmanızı sağlayacaktır.

 

Erkeklerin En Sevdiği Seks Pozisyonları” adlı yazıyı okumak için tıklayınız.

 

5 KADIN ÜSTTE POZİSYONU

Kadın üstte pozisyonu

Kadının daha aktif olduğu pozisyondur. Seks oyuncakları ile daha renkli hale getirilebilir. Sevişmeyi seven ve sanat için sevişen kadınlara hitap eder. Kontrol tamamen kadındadır. Hızıbı, şiddetini ve boyunu kadın uyarlar. Erkeklerde erken boşalmayı da geciktirebilir.

 

6 DOGGY POZİSYONU

Doggy Pozisyonu

Derin penetrasyonu sağladığından büyük seven kadınlar için idealdir. Daha çok hissetmek isteyenler için uygundur. Bu pozisyonda saçların tutulması kalçanın okşanması pozisyonu daha çekici hale getirebilir.

 

7 KADIN ALTTA POZİSYONLARI

The Snake Pozisyon

Aitlik hissi duymak isteyen kadınlar için çok idealdir. Erkeğin aktif olduğu bir pozisyondur. Tensel temas çok üst noktadadır. Partnerinin dokunmasından nefesinden etkilenen kadınların

vazgeçilmezidir.

 

ESohbetim 131 okunma
Cevap bırakın
alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50