Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
Mobil Sohbete Bağlan
play store app store

His ve Hisler Ne Demek?

His ve Hisler Ne Demek?

Mobil sohbet, kameralı chat, sesli sohbet, görüntülü chat odaları, sohbet siteleri. his, temelde bir insanın aslında orada olmayan bir şeyi algılama yeteneğidir. Örneğin, bir şeyleri gerçekten yaşamadan önce olacakmış gibi hissedersiniz. Ya da bir şey hayal ediyorsunuz ve o gerçek oluyor. Bu, altıncı hissinizi kullandığınız zamandır.

MOBİL SOHBET, SESLİ SOHBET, KAMERALI CHAT, MOBİL GÖRÜNTÜLÜ

Klas kelimesi, Fransız dilinden Türkçeye geçen kelimelerden biri olmaktadır. Klas kelimesi insanlar arasında ‘sınıf’ anlamı ile bilinmektedir.

Klas Ne Demek, TDK Sözlük Anlamı Nedir?

Klas kelimesi anlam olarak, grup ve sınıf şeklinde belirtilmektedir. İnsanlar yaptıkları işe ya da herhangi bir alanda tercih ettikleri bir durum karşısında bu kelimeyi kullanmaktadırlar. Türk Dil Kurumuna göre klas kelimesinin anlamı, üstün yetenekleri olan insanlar ve insanlar arasında üstün niteliklere sahip olan kimseler için kullanılan bir kavram olarak açıklanmaktadır. mobilhisler, mobil klas anlamı.

Klas İnsan Kime Denir?

Klas insan, sahip olduğu özellikler ve yetenekleri ile diğer insanlardan farklı olarak ön planda olan kişileri ifade etmek için kullanılan bir kavram olarak değerlendirilmektedir. mobil his, hisler mobil.

ESohbetim.com Kameralı Sesli Mobil Sohbet, Görüntülü Chat,

ESohbetim 103 okunma
Cevap bırakın
alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50