Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
Mobil Sohbete Bağlan
play store app store

Elmaelma.com Elma Sayfası

Elmaelma.com Elma Sayfası

Kadınların internette en çok okuduğu yazılar bloglar. Moda ve magazin haberleri için sık takip ettiğim bir kaç kadın sitesi vardı. Biraz da araştırma yapıp son zamanlarda en çok ziyaret edilen kadın sitelerini listelemek istedim.

Bazıları blog, bazıları ise portal şeklinde. Blog sitelerinde yaşam, giyim, güzellik, pratik bilgiler, bakım, alışveriş gibi bir çok konuyla ilgili yazılar varken, portal tarzında olanlarda paylaşım yapmak, itiraflarda bulunmak, soru sormak da mümkün oluyor. İşte Türkiye’nin en çok ziyaret edilen kadın siteleri listesi.

1. Kızlar Soruyor

Bir çoğunuzun bildiği kadın erkek ilişkileri üzerine kurulu bir soru-cevap sitesi. Erkek katılımcıların da olduğu sitede soru sorabilir, sorulara cevap verebilir, isterseniz blog da yazabilirsiniz. Gizli üye olarak tanınmadan da katılım yapmak mümkün. Her ay milyonlarca kişinin ziyaret ettiği kizlarsoruyor.com Türkiye’nin en büyük kadın sitelerinden birisi.

kizlarsoruyor.com

2. Kadınlar Kulübü

Blog yazılarının dışında forumu da bulunan güzel bir kadın portal sitesi. Foruma üye olarak anne, çocuk sağlığı, kadın hastalıkları ve kadınları ilgilendiren diğer bir çok konuda paylaşım yapabilirsiniz.

kadinlarkulubu.com

3. Pudra

Çok güzel bir isme sahip kaliteli bir kadın yaşam sitesi. Kardeşimin üniversite hocasının da yazarları arasında olduğu sitede astrolojiden güzelliğe kadar bir çok konuda yazı bulunuyor. Takip edilesi bir site.

pudra.com

4. Elma Elma

Magazin ağırlıklı kadın haberleri veren şık tasarımlı bir site. Videolu haftalık burç yorumları ilgi çekici.

elmaelma.com

5. Yüksek Topuklar

Sade tasarımlı, okunması kolay güzellik, moda ve diğer kadın konuları üzerine bir blog sitesi.

yuksektopuklar.com

6. Hürrem

Kendin yap bölümü çok faydalı, güzel bir isme sahip site. Diğer benzeri bloglardaki konuların dışında ünlülerden magazin haberleri de veriyorlar. Forum da var ama hiç aktif görünmüyor. Bir iki konu dışında en son yıllar önce yazılmış konular var.

hurrem.com

7. Kadınlar Bilir

Yemek tarifleri videoları izlenesi güzel bir kadın sitesi. Katılım yaparak ürün kazanmak da mümkün.

kadinlarbilir.com

8. Kadın.com

Site çok sade, çok hoşuma gidiyor. Ayrıca içeriği de oldukça dolu, isminin hakkını veriyor. Bugün ne pişirsem diye düşünenler için yemek tarifleri bölümü de var. Mutlaka bir göz atmalısınız.

kadin.com

9. Kadıngibi.com

Kadınlara yönelik her türlü konuda yazılar var. Moda ve trendler bölümleri ilgi çekici.

kadingibi.com

Güncelleme
Listeyi uzun zaman önce hazırlamıştım. Bir çok site güncelliğini kaybettiği için kaldırdım.

Kadına dair bir çok site var ve her gün yenileri de açılıyor. Ancak hepsini bilmem mümkün değil.

ESohbetim Kameralı Sesli Mobil Görüntülü Sohbet Siteleri,Kameralı Sohbet, Sesli Chat, Mobil Görüntülü Sohbet Sitesi, ESohbetim Kameralı, MobilGeveze Sesli, OkeyAzram Okey, SesliHepkal Sohbet, MobilSosyete.com Sohbet Siteleri.

ESohbetim 90 okunma
Cevap bırakın
alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50