Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
Mobil Sohbete Bağlan
play store app store

Elit Ortam Kelimesinin Anlamı

Elit Ortam Kelimesinin Anlamı

Elit Ortam Nedir Ne Demek? Elit kelimesi daha çok toplumun sosyetik kısmı için kullanılır. Elit konuşma dilinde etkin mevkilerde bulunan itibarlı kesim için söylenmektedir. Kelime ve terim anlamı olarak ise her açıdan kültürlü kişi ya da kişilere denilir. Ortam ne demek? Ortam kelimesi nasıl yazılır? Ortam kelimesinin TDK sözlük anlamı ne demektir? Ortam kelimesi ile ilgili arattırılan sıkça sorulan sorulara haberin detayından ulaşabilirsiniz.

Ortam Ne Demek? Ortam Kelimesinin Güncel TDK Sözlük Anlamı Ne Demektir?

İsrail Gazze’de Hastane Vurdu 500 Kişi Öldü. İsrail savaş uçakları Gazze’deki El-Ehli Baptist Hastanesi’ni hedef aldı. Gazze’deki Sağlık Bakanlığı, ilk belirlemelere göre 500 kişinin hayatını kaybettiğini duyurdu. Hamas yaptığı açıklamada “Gazze’deki hastane saldırısı soykırımdır” ifadelerini kullandı. İsrail ordusundan yapılan ilk açıklamada ise “Hastane bombalamasına dair henüz detaylara sahip değiliz” denildi. Dünyadan tepki yağıyor

esohbetim.com, mobil chat, esohbetim.net sesli sohbet, mobilgeveze.com kameralı chat, okeyazram görüntülü sohbet, seslihepkal.

Cevap: Canlı Bir Varlığın İçinde Bulunduğu Doğal Veya Maddi Şartların Bütünü
Bir Topluluğun Veya Toplulukların Hareket Alanı, Platform
Bir Kimsenin Veya Bir İnsan Topluluğunun Yaşayışını Etkileyen Ruhsal, Toplumsal Ve Kültürel Etkilerin Bütünü
Nesnel Ve Toplumsal Yönlerle Bazen Kişinin İç Dünyasını Da Kapsayan Yakın Çevre, Vasat

Ortam Kelimesi Nasıl Yazılır? Ortam Kelimesinin Doğru Yazımı Nedir?

Elit Ortam kelimesi ile Google aramalarda en çok sorulan sorular şunlardır: Ortam ne demek? Ortam kelimesi nasıl yazılır? Ortam kökeni nedir? Ortam kelimesinin cümle içerisinde kullanımı .

ESohbetim 29 okunma
Cevap bırakın
alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50