Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
Mobil Sohbete Bağlan
play store app store

Cuckold Sohbet Siteleri

Cuckold Sohbet Siteleri

Swinger nedir, Swinger kimlere denir, Swinger çiftler ne demek, Twitter sayfasında Swinger chat. Türkiye’de her ay 50 bin kere swinger kelimesini aratıyor. Peki Swinger ne demek?

Google’ın 2015 – 2016 verilerine göre Türkiye’de her ay 50 bin dünya ise 250 bin kere “swinger” kelimesi aratılıyor. Peki bu İngilizce kelime ne anlama geliyor ve kimlere swinger denir?

Swing fiilinin birinci anlamı Oxford ve diğer İngilizce sözlüklere göre “sallanmak” anlamına geliyor. Swinger da “sallanan kişi” anlamına geliyor. Ancak günümüzde internette bu kadar aranmasının nedeni bu anlamı değil.
İngilizce argoda Swinger rastgele cinsel ilişkiye giren ya da  cinsel ilişkiye girmek için başkalarıyla eş değiştiren kişilere deniyor. Swinger kelimesi bu nedenle porno sitelerde de geçen bir tabir.

Swinger kelimesinin Türkçe karşılı olarak “ değiştirme” kullanılıyor. Yine Google’ın verilerine göre “eş değiştirme” kelimesi Türkiye’de ayda ortalama 4500 kere aranıyor. Swinger nedir, Swinger kimlere denir, Swinger çiftler ne demek, Twitter

CUCKOLD NEDİR KİMLERE DENİR?

SesliHepkal.Net Mobil Kameralı Sesli Görüntülü Sohbet Sitesi

ESohbetim 28 okunma
Cevap bırakın
alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50