Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
Mobil Sohbete Bağlan
play store app store

Cengiz Kurtoğlu Yalova’da Konser Verdi, Hep Kal Gelecekte Yine Kal

Cengiz Kurtoğlu Yalova’da Konser Verdi, Hep Kal Gelecekte Yine Kal

Hep Kal Gelecekte Yine Kal. Arabesk müziğin sevilen ismi Cengiz Kurtoğlu, Yalova’da kurtuluş kutlamasının finali yapan isim oldu. Cengiz Kurtoğlu, konserde sevilen şarkılarını seslendirdi.

Yalova’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 102. yıl dönümü nedeniyle Yalova Belediyesi tarafından düzenlenen konserler Cengiz Kurtoğlu’yla final yaptı. Ünlü sanatçı sahne performansıyla Yalovalılardan büyük alkış aldı.

Kurtuluş kutlamalarının üçüncü ve son gününde Cengiz Kurtoğlu sahne alarak kulakların pasını sildi. Etkinlikler çerçevesinde daha önce Derya Uluğ ve Buray konserleriyle Yalovalılar düşman işgalinden kurtuluşun yıl dönümünü kutlamıştı. Kutlamaların final programında ise usta sanatçı Cengiz Kurtoğlu, 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda sahne aldı.

Birbirinden güzel şarkılarını Yalovalılar için seslendiren Kurtoğlu, burada yaptığı konuşmada, “Yalova bir gönül bir nefes bir ses. İyi ki geldiniz. Yalova‘mızın Düşman İşgalinden Kurtuluşu’nun 102. yılında sevgilerimi sunuyorum. Hep kal, gelecekte yine kal. Kurtuluşumuzun 102.yılı kutlu olsun” dedi.,

 

ESohbetim 53 okunma
Cevap bırakın
alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50