Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
Mobil Sohbete Bağlan
play store app store

Adana Son Dakika Deprem Haberleri

Adana Son Dakika Deprem Haberleri

Deprem son dakika haberleri. Kahramanmaraş merkezli depremlerin etkisi tüm Türkiye’de devam ediyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve AFAD tarafından deprem sonrasında yaşanan can kayıpları ve hasarın boyutuna ilişkin açıklamalar yapılıyor. Deprem ölü ve yaralı sayısı ile yaşanan son gelişmeler en çok araştırılan konuların başında yer aldı. İşte deprem sonrası yaşanan son gelişmeler ve can kaybı ile hasarın boyutu hakkında güncel bilgiler…

ANLIK VERİLER SON DAKİKA DEPREM HABERLERİ

Deprem sonrasında ölü ve yaralı sayısı ile hasar durumu artıyor… Kahramanmaraş merkezli 7,7 ve 7,6’lık depremlerin ardından bilanço ağırlaşıyor. Yıkıcı depremlerden Kahramanmaraş, Osmaniye, Şanlıurfa, Kilis, Adana, Diyarbakır, Adıyaman, Hatay, Malatya ve Gaziantep ve daha birçok il ve ilçe etkilendi. Deprem bölgesinde OHAL ilan edilirken enkaz altındaki yaralıları kurtarma çalışmaları devam ediyor. “Kahramanmaraş depreminde kaç kişi öldü ve kaç kişi yaralandı?” sorusuna ilişkin araştırmalar artarken konuyla ilgili bilgiler paylaşılmaya devam ediyor. İşte depremde can kaybı, yaralı sayısı ve hasarın boyutuna ilişkin son dakika açıklamaları…

DEPREMDE KAÇ KİŞİ ÖLDÜ, KAÇ KİŞİ YARALANDI? BİLANÇO AĞIRLAŞIYOR!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, depremde 20 bin 213 kişinin hayatını kaybettiğini ve 80 bin 52 kişinin yaralandığını açıkladı.

TÜRKİYE’DE DEPREM FIRTINASI YAŞANDI

6 Şubat Pazartesi günü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde 7,7 ve Gaziantep’in Nurdağı ilçesinde 6,4 büyüklüğünde iki deprem meydana geldi. Diğer yandan Kahramanmaraş’ın yanı sıra Gaziantep ve Adıyaman’da çok sayıda deprem meydana geldi. AFAD tarafından yapılan açıklamaya göre 6 Şubat Pazartesi günü saat 13:24’te Gaziantep Elbistan merkezli depremin büyüklüğünü 7.6 olarak açıklandı.

DEPREMLER 10 İLİ DERİNDEN ETKİLEDİ

Doğu, Güneydoğu Anadolu Bölgesi ile İç Anadolu ve Akdeniz Bölgesinde bir çok il depremle sallandı. Kahramanmaraş ve Gaziantep’te meydana gelen 7,7 ile 6,5 büyüklüğündeki deprem, Doğu Karadeniz Bölgesi’ndeki Trabzon, Rize, Ordu, Giresun ve Gümüşhane illerinde de hissedildi.

DEPREM BÖLGESİNDE ÖLÜ VE YARALI SAYILARI ARTIYOR!

Kahramanmaraş merkezli 7,7 ve 7,6 büyüklüklerindeki depremdebyaralı ve can kaybı sayısı artıyor. Kahramanmaraş depremi ölü ve yaralı sayısı; AFAD, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarının ardından güncelleniyor.

 

ESohbetim 88 okunma
Cevap bırakın
alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50